Domov je místem klidu a odpočinku. Dopřejte si pravý prožitek relaxace prostřednictvím vonných svíček. Navození příjemné atmosféry, líbivá vůně svíček a zároveň originální dekorace – to vše můžete mít už za pár korun. Vonné svíčky pořídíte běžně v kterémkoli obchodě, ale radost si můžete udělat i nákupem ve speciální dílně. Veliké množství druhů, provedení, barev a vůní zaručuje, že vyberete vhodnou právě pro vás. Svíčky z dílen mají navíc kouzlo ruční práce, kdy každá je skutečný originál!

2822496428_5c742acf30_zSvíčky velice dobře plní funkci dekorace. Zapomeňte na prázdné police a kusy nábytku. Vonné svíčky rovněž oceníte v koupelně. Jemné osvětlení vycházející ze svíček zvyšují intimitu a soukromí, které si každý zaslouží a jistě i potřebuje. A především, romantické večery bez svíček jsou jako dort bez třešničky! Svíčky tvoří vosk vysoké kvality, proto se z nich nekouří a hoří podstatně déle. Další variantou může být využití aromalampy a aroma olejíčků, které jsou svíčkami zahřívány a tím uvolňují svou jedinečnou vůni.   A jako vonné kombinace můžete zkusit?

Voňavé bydlení

Vůni, kterou zvolíte je samozřejmě na vás. Každý má individuální vjemy a každému se může líbit něco jiného. Klasickými, a dalo by se říci základními vůněmi, však nic nezkazíte. Sladká vanilka, svěží jablko, uklidňující levandule nebo pomeranč patří k vůním, které nejsou agresivní a vyhovují téměř všem. Zkusit, ale můžete také pořádnou exotiku mezi vůněmi. K takovým patří vůně mechu nebo brčálu, aroma creme brule, havajského květu nebo opia. Na výběr máte opravdu z nepřeberného množství. Jsou také vůně, které patří neodmyslitelně určitým ročním obdobím nebo příležitostem. Během vánočních svátků je velmi oblíbeným spojením jablko nebo pomeranč se skořicí. V jarních obdobích jsou příjemné květinové vůně, v letním ovocné. Při návštěvách nebo večírcích oceníte antitabákové svíčky, které pohlcují cigaretový kouř. Zkrášlete si domov svíčkami a dejte šanci uvolnění vašich smyslů.

Autor úvodního obrázku: raj upadhyaya

Autor obrázku v textu: Shamel Janakat