Trendy moderního bydlení myslí skutečně na vše! Dnes už nezáleží pouze na výběru stylových skříněk, originálních dekorů, vzorů a barev, ale samozřejmě samotného příslušenství a vybavení kuchyně, které utváří celkový dojem nadčasové elegance. A k tomu patří také dřezové baterie, které neplní funkci pouze praktickou, ale staly se zároveň designovým skvostem a nezbytnou výbavou do každé kuchyně. Jak ale vybrat tu správnou?

Kombinujte s umyvadlem

baterie3

Při výběru dřezové baterie se řiďte základní zásadou. Provedení by mělo být ve stejném nebo alespoň podobném stylu jako umyvadlo. Univerzální nerezové baterie doplní každé umyvadlo a hodí se tak k realistickým umyvadlům, kameninovým či granitovým a skvěle doplní i jednoduchý nerezový dřez. Řešíte otázku, jakou baterii vybrat v případě, že máte umyvadlo pod oknem nebo vám zkrátka vadí něco v umístění dřezové baterie do tradiční polohy? Pak se neváhejte podívat na pestrou nabídku dřezových baterií a vybrat skutečně tu vhodnou právě pro vaši kuchyň. Běžné ocelové nerez baterie jsou k dostání v různých variantách a designech. Záleží pouze na vás, zda očekáváte od své baterie i funkci sprchy, kterou si mnozí uživatelé pochvalují. Díky výsuvné sprše tak budete moci pracovat i mimo umyvadlo a vyčistit například odpadkový koš nebo naplnit konev, která by se normálně do dřezu nevešla. Dále si můžete prohlédnout baterie granitové, které se prodávají v několika barevném provedení, a skvěle pasují ke kameninovým umyvadlům. Do nadčasově řešených kuchyní se hodí dřezové baterie pružinové nebo keramické, které dělají z obyčejných kohoutků luxusní záležitost.

baterie2

Milovníci retro stylu, provance či venkovského designu si zamilují dřezové baterie ve stejném duchu se zajímavě řešenými detaily. V nabídce nechybí ani nástěnné baterie a ty určené přímo pod okno. Připravte se na opravdu bohatou nabídku dřezových baterií, které dodají punc celé vaší kuchyni.

Autor úvodního obrázku: colorhome

Autor obrázku v textu:  eliasqz

Autor obrázku v textu:  highfithome