Pravidelný úklid patří k běžným domácím povinnostem. Možná ale máte doma spotřebiče, nebo nábytek, který ne a ne dočistit či doleštit. Pocit čistoty a pořádku je pak narušen například šmouhami na nerezových spotřebičích nebo lesklých kuchyňských linkách či jiných skříňkách nebo nábytku. Jak se můžete zbavit rušivých otisků prstů a mít domácnost zase krásně lesklou?

Vyberte správné prostředky pro domácnost

sklo úklid

Čisticích prostředků je na trhu celá hromada a najdete mezi nimi přímo určené k čištění nerezu, skla, kůže nebo displejů. Čisticí prostředek na nerez Reinex je vhodný k čištění příborů, nerez dřezů nebo žehliček. Další prostředek určený na nerez je od výrobce Dedra. Tyto prostředky jsou ekologicky šetrné, určené pro čištění digestoří. Zaschlá mastnota nebude mít šanci a naopak digestoř se bude lesknout jako nová. Rovněž spreje Luxor od firmy Zack vás jednoduše a rychle mastných stop na všech nerezových površích a vytvoří ochranný film, který bude zabraňovat vzniku nových mastných šmouh. Účinný prostředkem je také Cif na nerez, který nejen spotřebiče vyčistí, ale zbaví je i vodního kamene a hluboce usazené špíny. Varné desky potřebují speciální péči a určitě je dobré, když si na tyto spotřebiče koupíte speciální čisticí prostředky. Xavax Eco je vhodný pro sklokeramické i indukční desky a snadno vyčistí připálené zbytky nebo mastnotu.

 čisticí prostředky

Obývací pokoj s elegantní koženou sedačkou je místem, kde se určitě rádi podíváte na oblíbený pořad nebo poklábosíte s návštěvou. Abyste prodloužili životnosti zánovní vzhled sedačky, je nutná pravidelná péče. Čisticí prostředky Leather Masternebo Eurona Černý, které jsou určeny na pravou kůži, zbaví vaši sedačku nečistot, potu i mastnot. Dotáhněte úklid do úplného konce a pochlubte se lesknoucí se domácností. Zvolte správné čisticí prostředky a zatočte s fleky a šmouhami rychle a jednoduše.

Autor úvodního obrázku:  jaymiek

Autor obrázku v textu:  Pro Cleaners London

Autor obrázku v textu:  Rebecca Weeks