Chtěli byste originální výmalbu? Nemáte hezký výhled z okna? V tom případě je pro vás jako dělaná iluzivní výmalba. Tento druh malby na zeď je nadčasový, moderní a především velmi originální. Z obrazů, které můžou zdobit vaše stěny spadne každé návštěvě údivem brada na zem. Výmalba vás totiž svou „3D“ povahou doslova vtáhne. Pokud se tedy nebojíte výrazného zásahu do interiéru a dáváte rádi vyniknout své osobnosti, pak byste neměli nad tímto zcela unikátním druhem designu pochybovat.

V obýváku pláž, na chodbě celebrita

chodnik

Co bude výmalba zobrazovat, je pouze na vás. Obraz, který vznikne, je vždy originální a závislý pouze na vašich požadavcích a tedy rovněž na vaší kreativitě, fantazii a osobnosti. Malbu, která přináší dokonalý prostorový efekt a příjemný pocit při každém pohledu, není snadné vytvořit. Určitě byste se do ní neměli pouštět sami, ale povolat si zkušeného umělce, který se vám o vaši novou stylovou ozdobu interiéru postará. Touto cestou můžete mít doma například téměř skutečnou iluzí pláže, horských stezek, krajin, zvířat  a dalších oblíbených věcí, které vás budou nutit si myslet, že stačí krok, abyste se přenesli úplně do jiného světa. Stěny jakoby na vás začaly dýchat atmosféru vašeho vysněného místa. Pečlivě vybrané barvy dodají obrazu potřebnou intenzitu a prohloubí celkový dojem.

 malba2

Dalo by se říci, že iluzivní výmalba nepatří mezi žádné novinky. V baroku byla tato díla velice umělecky vytvářena a dnes si našla cestu i do vašich domovů. Iluzivní výmalba je vhodná do interiérů i exteriérů. Čím dál častěji se s ní setkáváme v barech, restauracích, hotelích nebo kancelářích. Mnoho podnikatelů si také touto formou zajišťuje reklamu, protože výmalba přitahuje pozornost a vzbuzuje obdiv. Nechte váš interiér rozkvést do hloubky pod rukou šikovného umělce. Originální design vašich stěn vás nikdy neomrzí.

iluze

Autor obrázků: baijokp