Znáte to, přichází letní sezóna a ve všech výlohách se na vás usmívají dokonalé figuríny s dobře padnoucími trendy plavkami a plážovými doplňky, které ve vás navozují přicházející atmosféru tepla a léta. Ovšem takové trendy se netýkají pouze našich šatníků, ale odráží se i na vašem domově. Vneste do svého hnízdečka styl, který je vám blízký nebo naopak vyzkoušejte něco, co byste sice nikdy neoblékla, ale vašemu domovu to bude slušet!

Nestárnoucí černá & bílá

černábílá

Letos se černá bez bílé neobejde a platit to bude i opačně. Tato jednoduchá a nestárnoucí kombinace našla své příznivce z řad módních domů Erdem a Jil Sander. V černobílém provedení, které je jednoduché a zároveň silně elegantní, můžete pořídit cokoliv. Ať už vsadíte na decentní povlečení, designové kousky v podobě doplňků, hodin, nádobí nebo koberců a předložek, vždy se můžete těšit na obdivné pohledy návštěv a příjemný dojem z nadčasově vybaveného bydlení. Hitem léta budou zlatavé odstíny a metalický lesk, který nedávno zaplavil přehlídková mola značky Dolce & Gabbana. Mezi metalické vzory se počítá zlatá, stříbrná i bronzová a jejich lesk dodá vašemu domovu notnou dávku noblesy a luxusu. Honosný vzhled můžete doladit i drobnostmi, například koupelnovými bateriemi, lampičkami nebo třeba originálním stolečkem či nádobím. Metalické barvy se hodí i do tmavších místností, které stačí obohatit zrcadlem a těšit se na hezky prozářený pokojík.

křeslo

K létu patří samozřejmě i veselé barvy. Letošní sezóna se nese v duchu růžové, oranžové, blankytně modré a kanárkově žluté. Ani s těmito hravými barvičkami nic nepokazíte. Prohlédněte si třeba nabídku plastových židlí na zahradu od značky Parri. Jsou lehce omyvatelné, cenově dostupné, unesou i těžší váhu a vytvoří kouzelné místečko na zahradě, terase i balkonku. Na letní oslavy si připravte i barevné skleničky, lampionky, hrnečky a svíčky. Proměňte svůj domov ve sladkou směs cukrových barev! Dáváte přednost spíše tajemnému etnu? Ak si pořiďte obývací pokoj v tomto duchu a budete velmi překvapeni. Pokud rádi cestujete, pak vám na zdech nesmí chybět suvenýry, pestrobarevné detaily a doplňky a samozřejmě velké těžké koberce. K etno doplňkům se perfektně hodí starý masivní nábytek a nevšední konferenční stolky se spoustou vzorovaných polštářků.

Autor úvodního obrázku:  stevens accidents

Autor obrázku v textu:  Beleonora

Autor obrázku v textu:  Cappellini Design