Bytové doplňky jsou důležitou součástí našich domovů. Každý byt nese zvláštní osobité kouzlo útulnosti podle vkusu svého majitele. Každému se líbí jiný styl nábytku a každý z nás volí jiné bytové doplňky, kterými promění svůj byt v místo, ve kterém je mu dobře a kam se rád vrací. Na našem trhu je dnes opravdu velká nabídka všemožných bytových doplňků. Rozmanité druhy dekorativních váz a váziček ze skla, keramiky, porcelánu, kameniny, dřeva či kovu. Nástěnné i stolní hodiny, sošky, lampičky, ozdobné květináče, závěsné koberečky nebo třeba různé rámečky na fotografie.

Stěny můžete oživit nejen obrazy, obrázky či fotografiemi, ale i zajímavou fototapetou.Pěkné jsou fototapety znázorňující okno s výhledem do rozkvetlé zahrady. Malé děti potěší v pokojíčku fototapeta s roztomilými pohádkovými postavičkami.  K dostání jsou i oblíbené zvlhčovače vzduchu v široké škále nápaditě vyhotovených domácích fontán, které nejen osvěžují v bytě vzduch, ale při vhodném umístění velice pěkně dotváří celkový vzhled bytového interiéru.

Vonné svíčky

Již delší dobu paří mezi oblíbené bytové doplňky dekorativní a vonné svíčky.

Dovedou navodit příjemnou sváteční či romantickou atmosféru. Jsou sice v různých cenových relacích, ale již obrazně řečeno za pár korun se dají sehnat velice pěkné dekorativní svíčky. Večery se sklenkou vína nebo večeře při svíčkách působí vždy zvláštním a hezkým dojmem něčeho neobyčejného. Vonné svíčky mohou být dekorací téměř v každé místnosti vašeho bytu od obývacího pokoje až po koupelnu. Volba bytových doplňků vypovídá hodně o naší osobnosti. Náš byt je místo, kam si chodíme odpočinout, nabrat nových sil a kde trávíme čas s našimi nejbližšími. Bytové doplňky, kterými se obklopíme by na nás měly působit jedině příjemně a proto i jejich množství v našem bytě by mělo být v rozumné míře.

Autor úvodního obrázku: Ed Bierman