Zdravý a vydatný spánek je základem nového, úspěšného dne i celkové duševní pohody. Jen těžko se vám bude vstávat s dobrou náladou, pokud vstanete rozlámaní. Bolesti zad a hlavy po probuzení vám příliš pocitu čerstvosti nepřinesou. To však můžete jednoduše změnit. Anatomické polštáře vám přinášejí zdravý spánek a to především díky jejich schopnosti plně se přizpůsobit poloze vašeho těla. Pak tedy budete spát v ideální poloze pro vaši páteř i ideální odpočinek. Načerpejte síly s anatomickými polštáři a vstávejte svěží jako rybička.

Správný polštář = konec bolesti zad a hlavy

anatomický polštář

Výhodou anatomických polštářů oproti klasickým je jejich výplň ve formě líné nebo viscoelastické pěny. Právě ta zajišťuje přizpůsobení se polštáře vašim potřebám. Líná pěna také nezadržuje bakterie a plísně, jak se může stát například u péřových polštářů. Jásat budou také alergici a astmatici. Žádné peří a tedy ani kašel a nepříjemný pocit, jen ničím nerušený spánek. Rozdíl mezi klasickým a anatomickým polštářem pocítíte hned při prvním použití. Rovněž oblé hrany a ergonomický tvar polštářů přispívají ke správné podpoře těla ve spánku a nehrozí proležení polštářů a jejich nekonečné natřásání. Při výběru myslete na to, v jaké poloze nejčastěji a také nejraději spíte a podle toho také zvolte druh anatomického polštáře. Některé jsou vhodnější pro spánek na břiše, kdy usnadňují dýchání, některé se hodí spíše ke spánku na zádech či bocích. Zvolit si také můžete rozměr polštáře. Snímatelné potahy vám umožní jednoduchou údržbu polštářů a vám tak k dokonalému spánku nebude nic chybět.

 spaní

Investice do zdravého spánku je velmi malá. Kvalitní anatomické polštáře zakoupíte již od 1000 Kč, což je minimální cena za zdraví a bezbolestné vstávání. Ne nadarmo se říká, že nejsladší věc na světě je spánek. Nenechte se o něj ochudit a zakupte si anatomické polštáře ještě dnes.

Autor úvodního obrázku:  Eternalta

Autor obrázku v textu:  OneidaGustavson

Autor obrázku v textu:  Dormeo Octaspring