Černá dřevěná stolní lampa J-line Ailan 70 cm
6 424 Kč
SKU: ec6ea1a5864e Kategorie: Bydlení a doplňky, Heureka.cz, Lampičky, Osvětlení Štítek: Výrobce J-line
Popis
Produkt Černá dřevěná stolní lampa J-line Ailan 70 cm od značky J-line najdete v našem katalogu za cenu 6424 Kč.
Otevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Výrobce: J-line
Kategorie: Bydlení a doplňky | Osvětlení | Lampičky
ID produktu: J-49434
Stolní lampa Ailan od značky J-line je zajímavá svým krásně tvarovaným podstavcem ze dřeva, který je doplněn o jednoduché lněné stínidlo v béžovém odstínu. Perfektně se hodí do interiéru v zemitých odstínech zařízených v minimalistickém či skandi stylu. Umístěte ji na dřevěnou komodu nebo na noční stolek a vykouzlete díky ní útulnou a hřejivou atmosféru. Lampu nabízíme také v přírodní barvě, větší velikosti a ve stojací variantě.
Pozn.: Žárovka není součástí balení.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 70 cm |
|---|---|
| Průměr | 45 cm |
| Délka napájecího kabelu | 200 cm |
| Hmotnost | 3,8 kg |
| Světelný zdroj | 1 x E27 / 40W |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Podstava | Dřevo |
| Stínidlo | Lněná látka |
| Barva | Béžová |




