Černá dubová lavice ROWICO CONFETTI 70 cm s úložným prostorem
8 790 Kč
Popis
Produkt Černá dubová lavice ROWICO CONFETTI 70 cm s úložným prostorem od značky Rowico najdete v našem katalogu za cenu 8790 Kč.
Otevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Výrobce: Rowico
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Židle a stoličky | Jídelní židle
ID produktu: RO-103758
Elegantní a velice praktická, taková je lavice CONFETTI značky ROWICO. Dvě prostorné zásuvky přinesou potřebný úložný prostor a čalouněný sedák umožní pohodlné posezení, které využijete například při obouvání. Lavici můžete umístit nejen do předsíně nebo chodby – využití najde také v zimní zahradě nebo na zaskleném balkoně. Můžete ji mít s černým nebo světle šedým sedákem, dostupná je také ve větší verzi o šířce 106 cm.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 45 cm |
|---|---|
| Šířka | 70 cm |
| Hloubka | 35 cm |
| Sedák | Látka |
| Korpus | Dubová dýha |
| Úchytky | Kov |
| Barva | Černá |
| Materiál | Dýha |
| Materiál podnože | Plast |




