Černá kovová stolní lampa Somcasa Iria 54 cm
2 536 Kč
SKU: d10b0b579e27 Kategorií: Heureka.cz, Lampy, Nábytek, Osvětlení, Stolní lampy Štítek: Výrobce sømcasa
Popis
Produkt Černá kovová stolní lampa Somcasa Iria 54 cm od značky Somcasa najdete v našem katalogu za cenu 2536 Kč.
Otevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Výrobce: Somcasa
Kategorie: Bydlení a doplňky | Osvětlení | Lampičky
ID produktu: 00LP305201
Moderní stolní lampa Somcasa Iria je inspirovaná industriálním designem. Netradiční a přitom jednoduchý vzhled je skvělým doplňkem každého komerčního i domácího prostředí. Užitečnou součástí je kloub, díky čemuž je možné svítidlo libovolně natočit.
pozn.: Žárovka není součástí balení.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 54 cm |
|---|---|
| Šířka | 15 cm |
| Hloubka | 32 cm |
| Světelný zdroj | 1x E27 max.40W |
| Stínidlo | Lakovaný kov |
| Průměr stínidla | 13 cm |
| Podstava | Lakovaný kov |
| Průměr podstavy | 15 cm |
| Délka napájecího kabelu | 200 cm |
| Rozměr balení | 32 x 20 x 19 cm |
Související produkty
-

Kave Home Béžová pohovka Anarela 260 cm s odnímatelným potahem
55 737 Kč DO OBCHODU -

Audo CPH Matně opálově bílé skleněné závěsné světlo AUDO TR II. 20 cm
6 965 Kč DO OBCHODU -

Micadoni Rozkládací pohovka Gloria 280 cm, levá
89 174 Kč DO OBCHODU -

Kave Home Béžová ořechová barová židle Granite II. 75 cm
10 333 Kč DO OBCHODU
