Černá kovová stolní LED lampa ZUIVER SMARTY
2 139 Kč
Popis
Výrobce: Zuiver
Kategorie: Bydlení a doplňky | Osvětlení | Lampičky
ID produktu: 5200136
Stolní LED lampu SMARTY od značky ZUIVER nejde nemilovat. Pomůže vám osvětlit jakékoliv místo – ať už venku, nebo vevnitř. Je dobíjecí a proto není potřeba, aby byla v dosahu zásuvky. Díky praktické rukojeti je snadno přenosná a můžete ji tak s sebou vzít opravdu kamkoliv, třeba i na noční bojovku. Také jistě oceníte vestavěný stmívač, který umožňuje přizpůsobit intenzitu světla momentální potřebě. Pořiďte tento praktický kousek do vaší domácnosti a posviťte si pomocí této stylové dobíjecí lampy třeba na romantickou večeři nebo oblíbenou knížku.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 22,5 cm |
|---|---|
| Průměr | 12 cm |
| Výška stínidla | 12 cm |
| Průměr stínidla | 8 cm |
| Konstrukce | Lakovaný kov |
| Hmotnost | 0,7 kg |
| Světelný zdroj | LED 2W |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Stmívatelnost | Ano |
| Nabíjecí kabel | Ano |




