Černá kovová zahradní židle Hübsch String
4 904 Kč
Popis
Výrobce: Hübsch
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Zahradní nábytek | Zahradní židle a křesla
ID produktu: 141502
Hledáte stylový a moderní venkovní nábytek? Už nehledejte! Zahradní křeslo String vás díky svému elegantnímu a minimalistickému designu zkrátka nadchne. Díky kovové konstrukci je zajištěna vzdušnost, kterou jistě oceníte především v horkých letních měsících. String je vhodné do interiérů, ale i exteriérů, které fantasticky doplní. Doplňte ho také o podsedák či polštáře a užijte si zasloužený relax! Zkombinujte ho i s dalšími produkty z řady String, která nabízí také podnožky, lavice, stolky či podsedáky.
Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Šířka | 57 cm |
|---|---|
| Hloubka | 75 cm |
| Výška | 80 cm |
| Konstrukce | Lakovaný kov |
| Hmotnost | 13 Kg |
| Max. nosnost | 150 kg |
| Rozměr balení | 95x86x75 cm |
| Výška sedu | 42 cm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Kov |
Související produkty
-

Kave Home Bavlněný povlak na polštář Lunira 50 x 50 cm
662 Kč DO OBCHODU -

Kave Home Béžový bavlněný přehoz Mabile 180 x 260 cm
2 881 Kč DO OBCHODU -

Audo CPH Matně opálově bílé skleněné závěsné světlo AUDO TR II. 20 cm
6 965 Kč DO OBCHODU -

Černá hliníková zahradní židle Bizzotto Zelmar
4 928 Kč DO OBCHODU
