Černá stolní lampa Bold Monkey Dragonized Bastard
2 390 Kč
Popis
Výrobce: Bold Monkey
Kategorie: Bydlení a doplňky | Osvětlení | Lampičky
ID produktu: BM52007
Stolní lampa Dragonized Bastard od značky Bold Monkey našla inspiraci v legendárním tvoru čínské mytologie, který představuje štěstí, sílu a zdraví. Ozdobte svůj interiér tímto stylovým dračím kouskem. Žárovka je umístěna přímo v jeho dokořán otevřené tlamě, která je plná děsivých zubů. Lampa je vyrobená z černé pryskyřice a disponuje 150 cm dlouhým textilním kabelem s in-line vypínačem. A pokud chcete mít v interiérů draků více, můžete ji doplnit vázou Dragonized Bastard, která se pyšní stejným designem.
Pozn.: Žárovka není součástí balení.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 30 cm |
|---|---|
| Šířka | 17 cm |
| Hloubka | 18 cm |
| Hmotnost | 1,8 kg |
| Délka napájecího kabelu | 150 cm |
| Světelný zdroj | 1x E27 |
| Lampa | Polyresin (pryskyřice) |
| Barva | Černá |
| Materiál | Pryskyřice |




