Černé kovové zahradní houpací křeslo HOUE Paon
10 990 Kč
Popis
Výrobce: Houe
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Zahradní nábytek | Zahradní židle a křesla
ID produktu: 12803-0312
Představujeme vám zahradní houpací křeslo Paon od značky HOUE. Charakterizuje ho dotek skandinávského designu, který se snoubí s nádechem francouzské viktoriánské romance. Jeho hlavním lákadlem je pohodlí bambusového sedáku a houpací konstrukce. Nejlépe bude vypadat ve společnosti dalších designovek ze stejnojmenné produktové série, kterou máme v sortimentu také!
Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem. Interiérové fotografie jsou pouze ilustrační, barva odpovídá úvodní produktové fotografii.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 89 cm |
|---|---|
| Šířka | 60 cm |
| Hloubka | 80,5 cm |
| Výška sedu | 32/42,5 cm |
| Šířka sedu | 44,5 cm |
| Hloubka sedu | 41,5 cm |
| Výška područe | 57 cm |
| Sedák | Bambusové lamely |
| Počet lamel sedáku | 7 kusů |
| Podnož | Lakovaný kov |




