Černé kovové závěsné LED světlo ZUIVER SPIDER 90 cm
9 037 Kč
Popis
Výrobce: Zuiver
Kategorie: Bydlení a doplňky | Osvětlení | Svítidla
ID produktu: 5300213
Závěsné světlo SPIDER od značky ZUIVER má sice podobu obrovského pavouka, ale bát se ho rozhodně nemusíte. Pomůže vám přinést do interiéru příjemné a hřejivé teplo a zároveň se stane výrazným a nepřehlédnutelným dekorativním prvkem. Díky svému průměru 90 cm se skvěle hodí například k osvětlení jídelního stolu, nad kterým perfektně vynikne. Hodí se do moderních interiérů laděných v minimalistickém i industriálním stylu a disponuje vestavěnou LED žárovkou – nemusíte si tak lámat hlavu s pořízením té správné.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 158 cm |
|---|---|
| Výška stínidla | 6,4 cm |
| Průměr | 90 cm |
| Světelný zdroj | Vestavěná LED 8W |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Hmotnost | 3,3 kg |
| Stínidlo | Lakovaný kov |
| Zavěšení | Lakovaný kov |
| Stmívatelnost | Ano |
| Barva | Černá |




