Černé kovové závěsné světlo Halo Design Dueodde 39 cm
9 467 Kč
Popis
Výrobce: Halo Design
Kategorie: Bydlení a doplňky | Osvětlení | Svítidla
ID produktu: HD-742905
Elegantní závěsné světlo Halo Design Dueodde je pojmenováno podle dánské pláže Dueodde, jejíž extrémně jemný písek se používá při výrobě přesýpacích hodin. A právě přesýpací hodiny připomíná svým tvarem černé kovové stínidlo světla Dueodde. které je doplněno o detail z masivního dubového dřeva. Světlo je zavěšené na 250 cm dlouhém bavlněném kabelu, jehož délku můžete přizpůsobit vašim potřebám. Můžete ho mít ve čtyřech různých velikostech a také v bílé barvě. Dostupná je i varianta tvořená opálově bílým sklem.
Pozn.: Žárovka není součástí balení.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 53 cm |
|---|---|
| Průměr | 39 cm |
| Rozměr zavěšení | 10×12,5 cm |
| Délka napájecího kabelu | 250 cm |
| Světelný zdroj | 1x E27, max. 40W |
| Stínidlo | Lakovaný kov, dubové dřevo |
| Barva | Černá |
| Materiál | Kov |
Související produkty
-

Micadoni Hnědá sametová dvoulůžková postel Whale 140 x 200 cm
13 990 Kč DO OBCHODU -

Kave Home Béžová pohovka Anarela 260 cm s odnímatelným potahem
55 737 Kč DO OBCHODU -

Micadoni Tmavě šedá čtyřmístná pohovka Kate 243 cm
27 055 Kč DO OBCHODU -

Nardi Šedá plastová zahradní židle Cassia s područkami
2 590 Kč DO OBCHODU
