Černé kovové závěsné světlo Kave Home Spica 55 cm
1 696 Kč
Popis
Výrobce: Kave Home
Kategorie: Bydlení a doplňky | Osvětlení | Svítidla
ID produktu: LF-AA6351R01
Jedinečné závěsné světlo Kave Home Spica je designovým kouskem, který ozvláštní a osvětlí váš minimalistický i industriální interiér. Zavěšení je vyrobené z černě lakované oceli, na jednom svislém zavěšení jsou napojené tři horizontální s objímkami na konci. Každé světlo lze nastavit do jiné polohy, což přidává světlu na atraktivitě. Hodí se do moderních interiérů, perfektně vyjímat se bude nad jídelním stolem.
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Pozn.: Balení neobsahuje žárovku.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Šířka | 55 cm |
|---|---|
| Průměr zavěšení | 10 cm |
| Výška | 45 cm |
| Hloubka | 55 cm |
| Hmotnost | 1,3 kg |
| Min. nastavitelná délka | 45 cm |
| Délka napájecího kabelu | 90 cm |
| Max. nastavitelná délka | 135 cm |
| Světelný zdroj | 6x E27 max. 60W |
| Napětí | 230 v |




