Černé plastové zahradní lounge křeslo HOUE Nami
6 575 Kč
Popis
Výrobce: Houe
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Zahradní nábytek | Zahradní židle a křesla
ID produktu: 23811-2012
Zahradní lounge křeslo Nami od značky HOUE zaujme svým jednoduchým, minimalistickým vzhledem. Dánská značka HOUE si hrdě stojí za tím, že se přestala dívat na plastový odpad jako na problém, ale vidí v něm zdroj, ze kterého může vzniknout nový poklad. Křeslo je dostupné ve třech různých barvách. Doplnit ho můžete stolem nebo zahradní židlí ze stejnojmenné série.
Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 63 cm |
|---|---|
| Šířka | 66 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| Výška sedu | 31/36 cm |
| Šířka sedu | 42 cm |
| Hloubka sedu | 44 cm |
| Výška područek | 57 cm |
| Sedák | Plast |
| Podnož | Lakovaný kov |
| Designér | Hans Thyge & Co. |




