Černé ratanové závěsné světlo ZUIVER BALANCE 60 cm
4 758 Kč
Popis
Výrobce: Zuiver
Kategorie: Bydlení a doplňky | Osvětlení | Svítidla
ID produktu: 5300207
Ručně vyráběné závěsné světlo ZUIVER BALANCE představuje stylové ozvláštnění interiéru. Světlo vypadá, jako by se v prostoru jen tak vznášelo – je v dokonalé rovnováze s gravitací. Stínidlo je vyrobeno z ratanu a jeho výrobou se zabývají specialisté na tento odolný materiál, kteří jej rolují do tohoto zajímavého tvaru. BALANCE můžete mít ve třech různých velikostech, které můžete v interiéru zkombinovat a vytvořit tak stylový světelný roj. Světlým interiérům bude slušet přírodně zbarvená varianta tohoto designového kousku.
Pozn.: Žárovka není součástí balení.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 12 cm |
|---|---|
| Průměr | 60 cm |
| Délka napájecího kabelu | 130 cm |
| Hmotnost | 1,2 kg |
| Světelný zdroj | 1x E27 max. 40W |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Stínidlo | Ratan |
| Zavěšení | Lakovaný kov |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ratan |
Související produkty
-

Černá hliníková zahradní židle Bizzotto Zelmar
4 590 Kč DO OBCHODU -

Micadoni Pískově hnědá podnožka Pola 103 x 54 cm
10 590 Kč DO OBCHODU -

Bobochic Paris Modrá zahradní lenoška Biarritz 168 cm
26 690 Kč DO OBCHODU -

Joseph Joseph Set šesti béžových plastových organizéru na boty Shoe-In
1 149 Kč DO OBCHODU
