
Černo béžový hrnek COSTA NOVA NÓTOS 0,12 l
235 Kč
SKU: c32acb53c45d Kategorií: Domácnost, Doplňky do kuchyně, Dům a zahrada, Heureka.cz, Hrnky a šálky, Stolování Štítek: Výrobce Costa Nova
Popis
Produkt Černo béžový hrnek COSTA NOVA NÓTOS 0,12 l od značky Costa Nova najdete v našem katalogu za cenu 235 Kč.
Otevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Výrobce: Costa Nova
Kategorie: Bydlení a doplňky | Bytové doplňky | Doplňky do kuchyně | Stolování | Hrnky a šálky
ID produktu: ZCN-NRC082-LTB
Kameninový hrnek v přírodním stylu vás zaujme na první pohled. Jednoduchý moderní tvar je zvýrazněn barevným předělem, ale také rozdílnou strukturou. Matná černá glazura v horní části hrnečku kontrastuje s krémovou vroubkovanou spodní částí. Díky tomu se hrneček nejen skvěle drží a zajistí vám nevšední chuťový i hmatový požitek z vašeho nápoje. Hrnek je ideální pro podávání kávy či čaje.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Průměr | 6,5 cm |
|---|---|
| Výška | 8,1 cm |
| Objem | 0,12 l |
| Váha | 146 g |
| Hrnek | Kamenina |
| Vhodné do | Trouba, Mikrovlnka, Mrazák, Myčka |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Keramika |



