Černo mosazný dubový jídelní stůl Richmond Blackbone 260 x 120 cm
86 829 Kč
Popis
Produkt Richmond Dubový jídelní stůl Blackbone 260 x 120 cm od značky Richmond najdete v našem katalogu za cenu 86829 Kč.
Otevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Výrobce: Richmond
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Stoly a stolky | Jídelní stoly
ID produktu: RI-7380
Jídelní stůl Blackbone od značky Richmond se vyznačuje svým robustním a přesto elegantním designem. Oválná deska z dubové dýhy mořené do černé barvy, jejíž části jsou seskládané do takzvané rybí kostry. Stůl se stane perfektním prvkem v rustikálních, moderních a industriálních jídelnách. Dominantním prvkem celého designu stolu je mosazná podnož hvězdicovitého tvaru. Doplňte stůl o další produkty z kolekce Blackbone, sjednoťte nábytek ve svém interiéru a vyneste celý prostor o level výš.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| výška | 76 cm |
|---|---|
| šířka | 260 cm |
| hloubka | 120 cm |
| hmotnost | 66 kg |
| Deska | Dubová dýha |
| Povrchová úprava | Černé moření |
| Podnož | Lakovaný kov |
| Barva | Zlatá |




