Černý dubový botník ROWICO CONFETTI 52 x 80 cm
3 690 Kč
SKU: 0f56b7b85e43 Kategorií: Botníky, Bydlení a doplňky, Heureka.cz, Nábytek, Úložné prostory Štítek: Výrobce Rowico
Popis
Produkt Černý dubový botník ROWICO CONFETTI 52 x 80 cm od značky Rowico najdete v našem katalogu za cenu 3690 Kč.
Otevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Výrobce: Rowico
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Úložné prostory | Botníky
ID produktu: RO-134362
Botník CONFETTI je vyroben z černě lakovaného dubového dřeva a kromě dvou polic na odložení obuvi na něm najdete také praktický sedák. Ten je čalouněný tmavě šedou látkou a pomůže vám zpříjemnit obouvání. Představuje tedy nejen úložný prostor, ale také místo k sezení. V sérii CONFETTI najdete také věšáky i lavice s úložným prostorem – vaše předsíň tak může dostat nový kabát a být dokonale sladěná.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 52 cm |
|---|---|
| Šířka | 80 cm |
| Hloubka | 30 cm |
| Max. nosnost police | 4 kg |
| Sedák | Látka (100% PES) |
| Korpus | Dubové dřevo |
| Barva | Černá |
| Materiál | Dřevo masiv |
| Rozpětí | Do 100 cm |




