Černý dubový konferenční stolek ROWICO HAMMOND 62 x 62 cm
13 190 Kč
SKU: 62365086f0c1 Kategorií: Heureka.cz, Konferenční stolky, Nábytek, Obývací pokoj, Stolky do obývacího pokoje Štítek: Výrobce Rowico
Popis
Produkt Černý dubový konferenční stolek ROWICO HAMMOND 62 x 62 cm od značky Rowico najdete v našem katalogu za cenu 13190 Kč.
Otevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Výrobce: Rowico
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Stoly a stolky | Konferenční stolky
ID produktu: RO-120589
Konferenční stolek se čtvercovou deskou ROWICO HAMMOND si získá vaši pozornost především kresbou použitého masivního dřeva. Ta dodá interiéru hřejivou atmosféru vnese do něj nádech přírody. Stolek bude vypadat skvěle v kombinaci s pohovkou ze stejnojmenné série – spolu se stanou perfektním centrem vašeho obývacího pokoje, kde si budete užívat společný čas s rodinou i návštěvami.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 45 cm |
|---|---|
| Šířka | 62 cm |
| Hloubka | 62 cm |
| Tloušťka desky | 2,2 cm |
| Výška podnože | 38 cm |
| Deska | Dubové dřevo |
| Podnož | Dubové dřevo |
| Certifikace FSC | Ano |
| Barva | Černá |
| Materiál | Dřevo masiv |
Související produkty
-

Marckeric Manšestrová barová židle Arus 66 cm
2 546 Kč DO OBCHODU -

Nordic Living Bílá keramická váza Nunu 30 cm
1 390 Kč DO OBCHODU -

Micadoni Hnědá sametová dvoulůžková postel Whale 140 x 200 cm
13 990 Kč DO OBCHODU -

Joseph Joseph Set šesti béžových plastových organizéru na boty Shoe-In
1 149 Kč DO OBCHODU
