Černý dubový odkládací stolek Richmond Cambon 50 x 50 cm
14 723 Kč
SKU: 5c72876dc703 Kategorií: Heureka.cz, Ložnice, Nábytek, Stolky do ložnice, Toaletní stolky Štítek: Výrobce Richmond
Popis
Produkt Richmond Dubový odkládací stolek Cambon 50 x 50 cm od značky Richmond najdete v našem katalogu za cenu 14723 Kč.
Otevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Výrobce: Richmond
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Stoly a stolky | Odkládací stolky
ID produktu: RI-7805
Precizní design odkládacího stolku Cambon od značky Richmond uvítá každý industriálně a moderně zařízený interiér. Elegantní kovová podnož mosazné barvy svým dynamickým tvarem hravě zaplní prostor, ať už ho dáte k pohovce či do rohu místnosti. Deska z dubové dýhy se pyšní atraktivním vzorováním, které dává celkovému designu nádech luxusu. Vpusťte do svého domova osobitost a šarm nábytku z kolekce Cambon.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| výška | 55 cm |
|---|---|
| šířka | 50 cm |
| hloubka | 50 cm |
| hmotnost | 15 kg |
| deska | Dubová dýha |
| Podnož | Lakovaný kov |
| Barva | Měděná |
| Materiál | Dýha |




