Černý dubový oválný jídelní stůl Richmond Blax 250 x 120 cm
98 973 Kč
Popis
Produkt Richmond Dubový jídelní stůl Blax 250 x 120 cm od značky Richmond najdete v našem katalogu za cenu 98973 Kč.
Otevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Výrobce: Richmond
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Stoly a stolky | Jídelní stoly
ID produktu: RI-7550
Jídelní stůl Blax značky Richmond vyniká svou zajímavě vzorovanou oválnou deskou. Ta je vyrobená z dubové dýhy a usazená na robustní, kovové, centrální podnoži, díky které bude kolem stolu dostatek místa. Jídelní stůl Blax doplní interiéry laděné v industriálním, rustikálním a především moderním stylu. Sjednoťte design svého interiéru s dalšími produkty z kolekce Blax a vyšperkujte svůj domov do úplné dokonalosti.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| výška | 76 cm |
|---|---|
| šířka | 250 cm |
| hloubka | 120 cm |
| hmotnost | 120,5 kg |
| Deska | Dubová dýha |
| Podnož | Lakovaný kov |
| Barva | Černá |
| Materiál | Dýha |
| Materiál podnože | Kov |




