Černý dubový pracovní stůl ROWICO HALIFAX 120 x 61 cm
18 690 Kč
SKU: cf132ef21b80 Kategorií: Heureka.cz, Nábytek, Obývací pokoj, Psací stoly, Stolky do obývacího pokoje Štítek: Výrobce Rowico
Popis
Produkt Černý dubový pracovní stůl ROWICO HALIFAX 120 x 61 cm od značky Rowico najdete v našem katalogu za cenu 18690 Kč.
Otevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Výrobce: Rowico
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Stoly a stolky | Psací a pracovní stoly
ID produktu: RO-119910
Pracovní stůl ROWICO HALIFAX dodá styl vaší domácí pracovně nebo ho můžete využít jako toaletní stolek ve vaší ložnici. Jednoduchý design stolu je ozvláštněn přední stranou zásuvek – na té najdete masivní dubové lišty, které stolu dodávají na eleganci. Praktický detail představuje vyvýšený okraj desky, díky kterému vše zůstane na svém místě. Doporučujeme jej doplnit dalšími produkty ze série.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 82 cm |
|---|---|
| Šířka | 120 cm |
| Hloubka | 61 cm |
| Tloušťka desky | 1,8 cm |
| Výška podnože | 64 cm |
| Korpus | Dubová dýha |
| Přední strana zásuvek | Masivní dubové lišty |
| Podnož | Lakovaný kov |
| Barva | Černá |
| Materiál | Dýha |
Související produkty
-

Micadoni Rozkládací pohovka Gloria 280 cm, levá
89 174 Kč DO OBCHODU -

Joseph Joseph Set šesti béžových plastových organizéru na boty Shoe-In
1 149 Kč DO OBCHODU -

Audo CPH Matně opálově bílé skleněné závěsné světlo AUDO TR II. 20 cm
6 965 Kč DO OBCHODU -

Kave Home Béžová dřevěná barová židle Granite II. 65 cm
10 068 Kč DO OBCHODU
