Černý kovový organizér na kabely Yamazaki Smart 43 x 11,5 cm
1 569 Kč
Popis
Výrobce: YAMAZAKI
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Úložné prostory | Úložné boxy
ID produktu: 1810691_5462
Organizér Smart od značky Yamazaki je navržen tak, aby usnadnil udržování pořádku pod vaším pracovním stolem. Smart je ideálním řešením pro každého, kdo potřebuje efektivně uspořádat a skrýt kabely, routery, pevné disky, zásuvky a další kancelářské vybavení. Organizér se upevňuje pod desku stolu, čímž šetří místo a udržuje pracovní plochu čistou a organizovanou. Také je vybaven řadou háčků, které umožňují snadné a přehledné uspořádání kabelů, což snižuje nepořádek a zlepšuje estetický vzhled pracovního prostoru. Smart je vyroben z černě lakovaného kovu, který zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Díky svému jednoduchému a elegantnímu vzhledu se snadno integruje do jakéhokoli stylu kanceláře nebo pracovního prostoru.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 43 cm |
|---|---|
| Šířka | 40 cm |
| Hloubka | 11,5 cm |
| Max. nosnost | 3 kg |
| Max. nosnost 1 háčku | 250 g |
| Hmotnost | 1,6 kg |
| Vyžaduje montáž | Ano |
| Organizér | Černě lakovaný kov |
| Barva | Černá |
| Materiál | Kov |




