Černý kovový pojízdný regál Yamazaki Tower 80,5 x 47,5 cm
4 269 Kč
Popis
Výrobce: YAMAZAKI
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Úložné prostory | Regály a poličky
ID produktu: 1810395_3628
Pojízdný regál Tower od značky Yamazaki je praktickým řešením pro efektivní využití úzkých prostor vedle lednice, pračky nebo umyvadla. Díky svému minimalistickému designu a kombinaci černě lakovaného kovu s přírodní bukovou dýhou se police stane stylovým doplňkem každého interiéru. Tower nabízí praktický úložný prostor pro kuchyňské potřeby, čisticí prostředky, kosmetiku nebo jiné drobnosti, které potřebujete mít po ruce. Díky kolečkům je regál snadno přemístitelný, což umožňuje flexibilní uspořádání podle vašich aktuálních potřeb.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 80,5 cm |
|---|---|
| Šířka | 13 cm |
| Hloubka | 47,5 cm |
| Regál | Černě lakovaný kov |
| Police | Buková dýha |
| Kolečka | Plast |
| Hmotnost | 4,3 kg |
| Max. nosnost dolní police | 6 kg |
| Max. nosnost prostřední police | 3 kg |
| Max. nosnost horní police | 2 kg |




