Černý kovový stojan na mycí prostředky Yamazaki Tower 20,3 x 18,5 cm
779 Kč
SKU: 03e56974f4fe Kategorie: Jídelna a kuchyně, Kategorie, Úklid a mytí nádobí Štítek: Výrobce YAMAZAKI
Popis
Produkt Černý kovový stojan na mycí prostředky Yamazaki Tower 20,3 x 18,5 cm od značky YAMAZAKI najdete v našem katalogu za cenu 779 Kč.
Otevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Výrobce: YAMAZAKI
Kategorie: Bydlení a doplňky | Bytové doplňky | Doplňky do kuchyně | Organizace kuchyně | Odkapávače nádobí
ID produktu: 1810775_5640
Stojan na mycí prostředky Tower je ideálním řešením pro udržení pořádku a čistoty ve vaší kuchyni. Tower je navržen k uchycení na dřezovou baterii, což umožňuje snadný přístup k mycím prostředkům. Tower je vyroben z černě lakovaného kovu a disponuje silikonovými koncovými díly, které zabraňují sklouzávání košíčku, čímž zajišťují jeho pevné a stabilní umístění. Stojan je ideální pro každodenní použití v kuchyni k uložení houbiček, kartáčů a saponátů.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 14 cm |
|---|---|
| Šířka | 20,3 cm |
| Hloubka | 18,5 cm |
| Hmotnost | 0,32 kg |
| Max. nosnost | 1 kg |
| Stojan | Černě lakovaný kov, silikon |
| Barva | Černá |
| Materiál | Kov |




