Černý lakovaný jídelní stůl Kave Home Litto 240 x 100 cm
34 542 Kč
Popis
Výrobce: Kave Home
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Stoly a stolky | Jídelní stoly
ID produktu: LF-T0100065LL01
Jídelní stůl Kave Home Litto v sobě snoubí eleganci a odolnost. Pořídit si ho můžete také v dubovém nebo ořechovém provedení. Na jeho výrobu bylo použito černě lakované MDF, které je díky dvěma vrstvám barvy a PU vrchnímu nátěru velice odolně a snadno udržovatelné. Skvěle se hodí do minimalistických interiérů. Díky jeho prostorné desce si můžete vychutnat i početnější rodinné večeře pěkně v pohodlí.
Tip: V případě znečištění otřete hadříkem navlhčeným jemným čistícím prostředkem. Prach odstraňte prachovkou.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 75 cm |
|---|---|
| Šířka | 240 cm |
| Hloubka | 100 cm |
| Tloušťka desky | 4 cm |
| Prostor mezi podnoží | 125 cm |
| Hmotnost | 69,5 kg |
| Deska | Lakované MDF |
| Podnož | Lakované MDF |
| Rozměr 1. balíku | 72,26,5×83,5 cm |
| Rozměr 2. balíku | 12,5x111x250,5 cm |
Související produkty
-

Micadoni Rozkládací pohovka Gloria 280 cm, levá
89 174 Kč DO OBCHODU -

Joseph Joseph Set šesti béžových plastových organizéru na boty Shoe-In
1 149 Kč DO OBCHODU -

Kave Home Béžová pohovka Anarela 260 cm s odnímatelným potahem
55 737 Kč DO OBCHODU -

Unique Furniture Kovová jídelní židle Kirkland
1 868 Kč DO OBCHODU
