Dan-Form Antracitově šedá bouclé otočná jídelní židle DAN-FORM Dolo
9 595 Kč
SKU: 201434f1d47d Kategorií: Bydlení a doplňky, Heureka.cz, Jídelní židle, Nábytek, Židle a stoličky Štítek: Výrobce Dan-Form
Popis
Produkt Dan-Form Antracitově šedá bouclé otočná jídelní židle DAN-FORM Dolo od značky Dan-Form najdete v našem katalogu za cenu 9595 Kč.
Otevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Výrobce: Dan-Form
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Židle a stoličky | Jídelní židle
ID produktu: DF100700110
Židle Dolo od DAN-FORM je ztělesněním vytříbené elegance. Váš jídelní stůl promění v útulné a moderní místo. Díky měkkému příjemnému čalounění látkou bouclé nabízí pohodlné posezení, při kterém se budete cítit jako v bavlnce. Kovová podnož originálního trubkovitého tvaru je opatřena praktickou otočnou funkcí s níž se vám ke stolu bude dobře usedat – bez potřeby židli odsouvat. Dolo si můžete vybrat ze tří barevných variant.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 83,5 cm |
|---|---|
| Šířka | 57 cm |
| Hloubka | 58 cm |
| Výška sedu | 49,5 cm |
| Hloubka sedu | 41 cm |
| Hmotnost | 11 kg |
| Čalounění | Šedá bouclé látka |
| Podnož | Černě lakovaná ocel |
| Designér | Santiago Sevillano |
| Certifikace FSC | Ano |
Související produkty
-

Audo CPH Matně opálově bílé skleněné závěsné světlo AUDO TR II. 20 cm
6 965 Kč DO OBCHODU -

Prodlužovací sada k postýlce Quax Yume
11 572 Kč DO OBCHODU -

Micadoni Růžová rohová pohovka Eden 286 cm, levá
50 657 Kč DO OBCHODU -

Kave Home Béžová pohovka Anarela 260 cm s odnímatelným potahem
55 737 Kč DO OBCHODU
