Dan-Form Bílá látková barová židle DAN-FORM Glam 78 cm
9 328 Kč
SKU: 7e50f19b9a6b Kategorie: Barové židle, Heureka.cz, Kuchyně, Nábytek Štítek: Výrobce Dan-Form
Popis
Produkt Dan-Form Bílá látková barová židle DAN-FORM Glam 78 cm od značky Dan-Form najdete v našem katalogu za cenu 9328 Kč.
Otevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Výrobce: Dan-Form
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Židle a stoličky | Barové židle
ID produktu: DF200206106
Barová židle DAN-FORM Glam zaujme svým elegantním designem. Speciální tvarování sedáku i opěradla poskytuje maximální pohodlí. Židle je opatřena kovovou lakovanou podnoží, jejíž zadní část je zajímavě prodloužena až nad sedák. Bude vypadat skvěle nejen u domácích kuchyňských pultů, ale také v prostorách hotelů, kaváren nebo restaurací. Tento stylový kousek navržený designérem Finnem Nielsenem zkrátka zapadne kamkoliv.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 106 cm |
|---|---|
| Šířka | 49 cm |
| Hloubka | 56 cm |
| Výška sedu | 78 cm |
| Hloubka sedu | 41,5 cm |
| Hmotnost | 7 kg |
| Čalounění | Látka Bouclé (100% PES) |
| Podnož | Lakovaný kov |
| Designér | Finn Nielsen |
| Barva | Bílá |




