Dan-Form Černá bouclé jídelní židle DAN-FORM Hey s koženkou
7 036 Kč
Popis
Výrobce: Dan-Form
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Židle a stoličky | Jídelní židle
ID produktu: DF100800104
Hey je novinka od značky DAN-FORM a přináší řešení pro ty, kteří hledají moderní a pohodlnou židli do svého interiéru. Spojení bouclé látky a koženky ve stejném odstínu téhle židli dodává dojem skutečného luxusu. Její robustní opěradlo volně přecházející do loketních područek vám zase dá pocit hřejivého obětí a poskytne maximální pohodlí. Sedák kontrastuje se subtilní kónickou kovovou podnoží, která krásně dotváří celkový dojem. Židli Hey můžete mít ve dvou barevných variantách. Kterou si vyberete?
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 77,5 cm |
|---|---|
| Šířka | 56,5 cm |
| Hloubka | 56,5 cm |
| Výška sedu | 49 cm |
| Hloubka sedu | 44 cm |
| Hmotnost | 9,8 kg |
| Čalounění | Černá bouclé látka, ekokůže |
| Podnož | Černě lakovaná ocel |
| Designér | Says Who |
| Certifikace FSC | Ano |




