Dan-Form Černá koženková jídelní židle DAN-FORM Ohmy
7 729 Kč
Popis
Výrobce: Dan-Form
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Židle a stoličky | Jídelní židle
ID produktu: DF100290100
Ohmi od DAN-FORM je na první pohled nenápadná, ale stylová jídelní židle s nadčasovým designem. Při bližším pohledu oceníte její rafinovaně propracované detaily, jako jsou jemně zaoblený sedák a opěradlo čalouněné koženkou a elegantní ocelová podnož. Židli povyšují z jejího jednoduchého výrazu na skutečný designový skvost. Ohmy nabízíme v šesti různých odstínech, takže můžete vybrat přesně tu, která vám do prostoru bude nejlépe ladit, nebo můžete jejich barvy kombinovat a dodat tak interiéru hravého ducha.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 82,2 cm |
|---|---|
| Šířka | 47,4 cm |
| Hloubka | 57,5 cm |
| Výška sedu | 47 cm |
| Hloubka sedu | 45 cm |
| Hmotnost | 6,3 cm |
| Čalounění | Černá ekokůže |
| Podnož | Černě lakovaná ocel |
| Designér | Says Who |
| Certifikace FSC | Ano |




