Dan-Form Černá látková jídelní židle DAN-FORM Plenti s černou podnoží
7 463 Kč
Popis
Výrobce: Dan-Form
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Židle a stoličky | Jídelní židle
ID produktu: DF100350100
Designová jídelní židle Plenti od značky DAN-FORM přinese k vašemu jídelnímu stolu závan elegance. Židle zaujme především svým měkoučkým štíhlým opěradlem, které plynule přechází ve vysoké područky. Díky nim vám židle nabízí opravdu pohodlné posezení, které si můžete dopřát nejen u jídla. Židli můžete umístit také k toaletnímu nebo pracovnímu stolu, který díky ní bude vypadat ještě lépe. Přineste do vaší domácnosti tento elegantní skandinávský kousek, jehož návrh vytvořilo designérské duo Says Who.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 75 cm |
|---|---|
| Šířka | 59 cm |
| Hloubka | 53 cm |
| Výška sedu | 49 cm |
| Hloubka sedu | 44 cm |
| Výška područek | 72 cm |
| Hmotnost | 6,6 kg |
| Čalounění | Látka Bouclé (100% PES) |
| Podnož | Lakovaný kov |
| Designér | designérské duo Says Who |




