Dan-Form Dubová jídelní židle DAN-FORM Crib s koženkovým sedákem
7 996 Kč
Popis
Výrobce: Dan-Form
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Židle a stoličky | Jídelní židle
ID produktu: DF100200630
Úžasný design židle Crib značjy DAN-FORM vznikl v hlavě designéra M. Georgsena. Židle v sobě vkusně spojuje dubovou dýhu, černou ekokůži a černě lakovaný kov. Najdete v ní stopy klasiky, která je obohacena o moderní prvky. Židle vás nadchne především svou elegancí – její opěradlo plynule přechází v pohodlné područky a je doplněno o štíhlou podnož, která celkovou eleganci umocňuje. Tento originální designový počin ve vašem interiéru rozhodně vynikne a dodá mu šmrnc.
Pozn.: Interiérová fotografie je pouze ilustrativní, barva čalounění odpovídá úvodní fotografii.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 77,5 cm |
|---|---|
| Šířka | 57 cm |
| Hloubka | 54 cm |
| Výška sedu | 47 cm |
| Výška područek | 67 cm |
| Hmotnost | 6 kg |
| Konstrukce | Dubová dýha |
| Čalounění | Ekokůže |
| Podnož | Lakovaný kov |
| Certifikace FSC | Ano |
Související produkty
-

Černá hliníková zahradní židle Bizzotto Zelmar
4 590 Kč DO OBCHODU -

Nardi Šedá plastová zahradní židle Cassia s područkami
2 590 Kč DO OBCHODU -

Joseph Joseph Set šesti béžových plastových organizéru na boty Shoe-In
1 149 Kč DO OBCHODU -

Micadoni Hnědá sametová dvoulůžková postel Whale 140 x 200 cm
13 990 Kč DO OBCHODU
