Dan-Form Dubový jídelní stůl DAN-FORM Ooid 120 cm
16 525 Kč
SKU: 4bfa491f5a91 Kategorie: Heureka.cz, Jídelna, Jídelní stoly, Nábytek Štítek: Výrobce Dan-Form
Popis
Produkt Dan-Form Dubový jídelní stůl DAN-FORM Ooid 120 cm od značky Dan-Form najdete v našem katalogu za cenu 16525 Kč.
Otevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Výrobce: Dan-Form
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Stoly a stolky | Jídelní stoly
ID produktu: DF400900110
Kulatý jídelní stůl Ooid značky DAN-FORM zaujme svým neotřelým designem, který skvěle zapadne do skandinávsky laděných interiérů. Díky zajímavě tvarované podnoži z lakovaného kovu a svým zkoseným hranám působí deska stolu velice vzdušným a elegantním dojmem. Dopřejte vaší jídelně svěží a útulný nádech s tímto prostorným krasavcem – v jeho společnosti budou oblíbené rodinné recepty rázem chutnat ještě o něco lépe.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 75 cm |
|---|---|
| Průměr | 120 cm |
| Hmotnost | 32 kg |
| Deska | Dubová dýha |
| Podnož | Lakovaný kov |
| Designér | Sanne Protin |
| Barva | Přírodní |
| Materiál | Dýha |
| 3D modely | Ano |
| Materiál podnože | Kov |




