Dan-Form Dubový kulatý jídelní stůl DAN-FORM Paragon 122 cm
22 655 Kč
SKU: eb975185c3fe Kategorií: Bydlení a doplňky, Heureka.cz, Jídelní stoly, Nábytek, Stoly a stolky Štítek: Výrobce Dan-Form
Popis
Produkt Dan-Form Dubový kulatý jídelní stůl DAN-FORM Paragon 122 cm od značky Dan-Form najdete v našem katalogu za cenu 22655 Kč.
Otevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Výrobce: Dan-Form
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Stoly a stolky | Jídelní stoly
ID produktu: DF400800100
Pokud hledáte do svého domova stylový jídelní stůl se svěžím designem, může být pro vás tento od značky DAN-FORM tím pravým. Čisté kvalitní zpracování přírodního dubu dává stolu Paragon hřejivý dojem, který rozzáří vaši jídelnu. Zajímavým prvkem jsou detaily podnože, které celý vzhled ozvláštní a vykouzlí ze stolu jedinečný kousek. Doplňte stůl o židle ze stejné řady a získejte tak kompletně vyladěný jídelní kout.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 73,5 cm |
|---|---|
| Průměr | 122 cm |
| Hmotnost | 19,8 kg |
| Deska | Bělená dubová dýha |
| Podnož | Bělené dubové dřevo |
| Designér | Ebbe Gehl |
| Certifikace FSC | Ano |
| Vyžaduje montáž | Ano |
| Barva | Přírodní |
| Materiál | Dýha |




