Dan-Form Hnědé koženkové křeslo DAN-FORM Boto
10 928 Kč
SKU: e265f698bdbe Kategorií: Heureka.cz, Křesla, Křesla a taburety, Nábytek, Obývací pokoj Štítek: Výrobce Dan-Form
Popis
Produkt Dan-Form Hnědé koženkové křeslo DAN-FORM Boto od značky Dan-Form najdete v našem katalogu za cenu 10928 Kč.
Otevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Výrobce: Dan-Form
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Křesla a sezení | Křesla
ID produktu: DF700310301
Designové křeslo DanForm Boto vás zaujme hned na první pohled svým lehkým nádechem retro stylu. Tenká, černě lakovaná podnož minimalisticky navazuje na područky. Sedák je vyrobený ze stylové ekokůže v atraktivní hnědé barvě, stejně jako opěrka zad. Stylovým bonusem je širší pruh stejného materiálu omotaný kolem područek.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 71 cm |
|---|---|
| Šířka | 64 cm |
| Hloubka | 66 cm |
| Výška sedáku | 47 cm |
| Výška područek | 56 cm |
| Hloubka sedu | 42 cm |
| Čalounění | Ekokůže |
| Podnož | Černě lakovaný kov |
| Rozměr balíku | 61,5×69,5×68,5 cm |
| Barva | Hnědá |




