Dan-Form Ořechová jídelní židle DAN-FORM Clementina s černou koženkou
6 930 Kč
Popis
Výrobce: Dan-Form
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Židle a stoličky | Jídelní židle
ID produktu: DF100300120
Jedinečné spojení umělé kůže a ořechové dýhy tvoří z židle Clementina od DAN-FORM stylový způsob sezení v moderním interiéru. Tvar a materiál opěradla se zrcadlí v pohodlném sedáku, který vám zajistí dokonalý komfort u jídelního stolu nebo v kanceláři. Vybírat můžete ze tří variant tohoto originálního kousku v kombinaci s ořechovou dýhou, dýhou z běleného dubu nebo z černě mořeného jasanu. Která z nich se stane vaším favoritem?
Pozn.: Interiérová fotografie je pouze ilustrativní, barva opěradla odpovídá úvodní fotografii.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 80 cm |
|---|---|
| Šířka | 49,5 cm |
| Hloubka | 53,5 cm |
| Výška sedu | 47 cm |
| Hloubka sedu | 40,5 cm |
| Hmotnost | 7,35 kg |
| Čalounění | Černá ekokůže |
| Podnož | Černě lakovaná ocel |
| Vyžaduje montáž | Ano |
| Opěradlo | Ořechová dýha |




