Dan-Form Ořechová nástěnná police DAN-FORM Protopia 120 cm
4 797 Kč
SKU: ecf3c6304b92 Kategorií: Bydlení a doplňky, Heureka.cz, Nábytek, Regály a poličky, Úložné prostory Štítek: Výrobce Dan-Form
Popis
Produkt Dan-Form Ořechová nástěnná police DAN-FORM Protopia 120 cm od značky Dan-Form najdete v našem katalogu za cenu 4797 Kč.
Otevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Výrobce: Dan-Form
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Úložné prostory | Regály a poličky
ID produktu: DF500100121
Elegantní police z řady Protopia z ořechové dýhy je řešením pro odkládání nejrůznějších drobných předmětů, díky čemuž svůj prostor hezky zorganizujete. Využijete ji v koupelně pro kosmetické potřeby nebo v předsíni jako místo na klíče. Skvěle bude vypadat, i když na ni vystavíte své oblíbené dekorace či rámeček s fotografií. Pro doladění interiéru ji můžete zkombinovat s jedním z věšáků z řady Protopia.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 8 cm |
|---|---|
| Hloubka | 21 cm |
| Šířka | 120 cm |
| Hmotnost | 4,5 kg |
| Police | Ořechová dýha |
| Designér | Sanne Protin |
| Certifikace FSC | Ano |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Dýha |




