Dan-Form Ořechový kulatý jídelní stůl DAN-FORM Eclipse 120 cm
13 327 Kč
Popis
Výrobce: Dan-Form
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Stoly a stolky | Jídelní stoly
ID produktu: 400801710-400801750
Designový jídelní stůl Eclipse má desku vyrobenou z lakované ořechové dýhy, která zaujme svou výraznou kresbou. Kulatý tvar desky je doplněn o jednoduchou kovovou podnož, která je tvořena čtyřmi štíhlými elegantními nohami. Stůl Eclipse je nadčasovým kouskem, který bude slušet moderním i klasickým interiérům a vytvoří perfektní duo se židlemi od firmy DAN-FORM.
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 75 cm |
|---|---|
| Průměr | 120 cm |
| Hmotnost | 74 kg |
| Deska | Ořechová dýha |
| Podnož | Lakovaný kov |
| Designér | Morten Georgsen |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Dýha |
| 3D modely | Ano |
| Materiál podnože | Kov |




