Dan-Form Ořechový nástěnný věšák DAN-FORM Protopia 120 x 21 cm
4 051 Kč
SKU: 6ed940f17871 Kategorií: Bydlení a doplňky, Bytové doplňky, Heureka.cz, Věšáky a stojany na oblečení, Věšáky na zeď Štítek: Výrobce Dan-Form
Popis
Produkt Dan-Form Ořechový nástěnný věšák DAN-FORM Protopia 120 x 21 cm od značky Dan-Form najdete v našem katalogu za cenu 4051 Kč.
Otevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Výrobce: Dan-Form
Kategorie: Bydlení a doplňky | Bytové doplňky | Věšáky a stojany na oblečení | Věšáky na zeď
ID produktu: DF500100111
Designový věšák Protopia je multifunkčním pomocníkem do každé domácnosti. Je dodáván s 9 háčky ve tvaru S, které lze pohodlně ze stojanu odebrat. Využit jej můžete v koupelně, pro zavěšení osušek, v kuchyni jako místo pro utěrky nebo v předsíni na zatřízení klíčů – bez problémů unese i kabáty. Jeho prostorná police z praktickým vyvýšeným okrajem dobře poslouží na odkládání kosmetiky a jiných drobných předmětů.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 8 cm |
|---|---|
| Hloubka | 21 cm |
| Šířka | 120 cm |
| Hmotnost | 4,2 kg |
| Věšák | Ořechová dýha |
| Designér | Sanne Protin |
| Certifikace FSC | Ano |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Dýha |




