Dan-Form Ořechový nástěnný věšák DAN-FORM Protopia 120 x 6 cm
3 198 Kč
SKU: 2a7d215dbdf3 Kategorií: Bydlení a doplňky, Bytové doplňky, Heureka.cz, Věšáky a stojany na oblečení, Věšáky na zeď Štítek: Výrobce Dan-Form
Popis
Produkt Dan-Form Ořechový nástěnný věšák DAN-FORM Protopia 120 x 6 cm od značky Dan-Form najdete v našem katalogu za cenu 3198 Kč.
Otevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Výrobce: Dan-Form
Kategorie: Bydlení a doplňky | Bytové doplňky | Věšáky a stojany na oblečení | Věšáky na zeď
ID produktu: DF500100101
Designový věšák Protopia je se svou policí bez viditelné podpory vzdušně působícím doplňkem. Je dodáván s 9 háčky ve tvaru S, které lze pohodlně ze stojanu odebrat. Využití nalezne v koupelně, pro zavěšení osušek, v kuchyni jako místo pro utěrky nebo v předsíni na zatřízení klíčů – bez problémů unese i kabáty. Úzkou polici z praktickým vyvýšeným okrajem poslouží například na odkládání kosmetiky a jiných drobných předmětů.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 8 cm |
|---|---|
| Hloubka | 6 cm |
| Šířka | 120 cm |
| Hmotnost | 2,6 kg |
| Věšák | Ořechová dýha |
| Designér | Sanne Protin |
| Certifikace FSC | Ano |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Dýha |




