Dan-Form Šedá bouclé jídelní židle DAN-FORM Bae
9 062 Kč
Popis
Výrobce: Dan-Form
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Židle a stoličky | Jídelní židle
ID produktu: DF100209100
Značka DAN-FORM přichází s jedinečnou řadou židlí Bae, které se svým čistým jednoduchým designem zazáří v každém moderním interiéru. Stanou se skvělým doplňkem pro stylový jídelní stůl v domácnosti – využití ale najdou i v hotelových či komerčních prostorech. Se svým pohodlným polstrováním, čalouněním bouclé látkou a tvarem měkce zaoblených područek, které tvoří prodloužení zad, je židle Bae jedinečným designovým kouskem. Vybrat si ji můžete z několika barevných variant, aby dokonale splnila vaše vizuální preference.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 80 cm |
|---|---|
| Šířka | 57 cm |
| Hloubka | 61,5 cm |
| Výška sedu | 49,5 cm |
| Hmotnost | 8,7 kg |
| Hloubka sedu | 47 cm |
| Čalounění | Šedá bouclé látka |
| Podnož | Černě lakovaná ocel |
| Vyžaduje montáž | Ano |
| Designér | Morten Georgsen |
Související produkty
-

Joseph Joseph Set šesti béžových plastových organizéru na boty Shoe-In
1 149 Kč DO OBCHODU -

Unique Furniture Kovová jídelní židle Kirkland
1 868 Kč DO OBCHODU -

Micadoni Hnědá sametová dvoulůžková postel Whale 140 x 200 cm
13 990 Kč DO OBCHODU -

Nardi Šedá plastová zahradní židle Cassia s područkami
2 590 Kč DO OBCHODU
