Dan-Form Šedá bouclé jídelní židle DAN-FORM Utopia
9 062 Kč
SKU: afe63fa007a2 Kategorií: Bydlení a doplňky, Heureka.cz, Jídelní židle, Nábytek, Židle a stoličky Štítek: Výrobce Dan-Form
Popis
Produkt Dan-Form Šedá bouclé jídelní židle DAN-FORM Utopia od značky Dan-Form najdete v našem katalogu za cenu 9062 Kč.
Otevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Výrobce: Dan-Form
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Židle a stoličky | Jídelní židle
ID produktu: DF100210100
Židle Utopia značky DAN-FORM vás na první pohled zaujme svým neobvykle vysokým opěradlem. To vám poskytne maximální komfort, kdykoli se budete chtít opřít a udělat si pohodlí u jídelního stolu. Elegantní moderní tvar sedáku je podpořen čalouněním stylovou bouclé látkou a střídmou podnoží z lakované oceli. Utopia je navíc sotupná ve třech barevných variantách.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 99 cm |
|---|---|
| Šířka | 54 cm |
| Hloubka | 65,5 cm |
| Výška sedu | 48 cm |
| Hloubka sedu | 44 cm |
| Hmotnost | 9 kg |
| Čalounění | Šedá bouclé látka |
| Podnož | Černě lakovaná ocel |
| Designér | Says Who |
| Certifikace FSC | Ano |




