Dan-Form Šedá bouclé otočná jídelní židle DAN-FORM Glam
7 996 Kč
Popis
Výrobce: Dan-Form
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Židle a stoličky | Jídelní židle
ID produktu: DF100208302
Otočná židle Glam je stylovou novinkou značky DAN-FORM. Díky příjemnému čalounění bouclé látkou bude skvělým doplňkem pro váš jídelní stůl. Čistý design sedadla a jednoduché otočné podnože je elegantní a nadčasový, takže zapadne do každé moderní domácnosti. Židli si můžete vybrat v několika barevných provedeních. Kolekce Glam navíc neobsahuje jen jídelní, ale i barové a kancelářské židle, křesla a podnožky, které můžete společně kombinovat a sjednotit tak vzhled celého interiéru.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 82 cm |
|---|---|
| Šířka | 50 cm |
| Hloubka | 61,5 cm |
| Výška sedu | 50 cm |
| Hloubka sedu | 41,5 cm |
| Hmotnost | 8,25 cm |
| Čalounění | Šedá bouclé látka |
| Podnož | Černě lakovaná ocel |
| Designér | Sanne Protin |
| Certifikace FSC | Ano |




