Dan-Form Šedý dubový rozkládací jídelní stůl DAN-FORM Eclipse 200-300 x 110 cm
38 381 Kč
Popis
Výrobce: Dan-Form
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Stoly a stolky | Jídelní stoly
ID produktu: 400801507-400801509
Designový jídelní stůl Eclipse dánské značky DAN-FORM bude chtít ve své jídelně přivítat každý milovník početných návštěv a rodinných sešlostí. Z dvoumetrové desky stolu se pomocí dvou prodlužovacích desek během chvíle stane deska trojmetrová. K rozloženému stolu se vejde 12-14 židlí a to už je opravdu velkolepý prostor. Oválný tvar desky a štíhlá podnož dělají z díla designéra Mortena Georgsena elegantní kousek, který bude slušet domácnostem zařízeným ve skandinávském stylu.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 77 cm |
|---|---|
| Šířka | 200-300 cm |
| Hloubka | 110 cm |
| Hmotnost | 91 kg |
| Deska | Dubová dýha |
| Podnož | Lakovaný kov |
| Designér | Morten Georgsen |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Dýha |
| 3D modely | Ano |




