Dan-Form Světle šedá koženková jídelní židle DAN-FORM Zed s šedou podnoží
6 663 Kč
Popis
Produkt Dan-Form Světle šedá koženková jídelní židle DAN-FORM Zed s šedou podnoží od značky Dan-Form najdete v našem katalogu za cenu 6663 Kč.
Otevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Výrobce: Dan-Form
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Židle a stoličky | Jídelní židle
ID produktu: DF100103105
Jídelní židle Zed od oblíbené značky DAN-FORM je nádherným a minimalistickým designovým kouskem. Hodí se do moderních jídelen s tmavými dekoracemi a skvěle podtrhne také interiér s industriálním nádechem. Jídelní židle je vyrobená z šedě lakovaného kovu. Sedák i zádová opěrka jsou čalouněné moderní ekokůží.
Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 80 cm |
|---|---|
| Šířka | 50 cm |
| Hloubka | 54 cm |
| Výška sedu | 48 cm |
| Hloubka sedu | 43 cm |
| Výška područek | 72,5 cm |
| Čalounění | Ekokůže |
| Podnož | Lakovaný kov |
| Designér | Steffensen & Würtz |
| Barva | Šedá |




