Dřevěná jídelní židle Teulat Nara
4 085 Kč
Popis
Produkt Dřevěná jídelní židle Teulat Nara od značky Teulat najdete v našem katalogu za cenu 4085 Kč.
Otevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Výrobce: Teulat
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Židle a stoličky | Jídelní židle
ID produktu: MR-16052_TE
Jídelní židle Nara od značky Teulat ve své zdánlivé jednoduchosti skrývá řadu propracovaných detailů. Každá její linie a křivka dokonale zapadají do celkového designu židle v přírodním odstínu dřeva. Nara skvěle doladí interiéry zařízené ve skandinávském či minimalistickém stylu. Sjednoťte sedací nábytek ve svém domově. Kolekce Nara nabízí také stylové lounge křeslo v obdobném designu.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| výška | 74 cm |
|---|---|
| šířka | 40 cm |
| hloubka | 50 cm |
| výška sedu | 45 cm |
| hmotnost | 14 kg |
| konstrukce | MDF, dýha |
| Min. ks k objednání | 2 ks |
| Barva | Přírodní |
| Materiál | MDF |




